Bahar Kurslarında Kendinizi Geliştirebileceğiniz 7 Akademik Alan

Bahar Kurslarında Kendinizi Geliştirebileceğiniz 7 Akademik Alan

1. “Ben kendi kendimin patronu olacağım!”

Start Up Business Launch Success People Meeting Concept

Eğer kendinizi bu konuda geliştirmek istiyorsanız o zaman Atina, Paris, Saint Petersburg ve Valencia’daki kurslara mutlaka göz atın!

2. “Otomotive bir de kalbinde hayran olmak istemez misiniz?”

automobile_thumb

Otomotiv ve ulaşım sektörünün derinliklerine inmek sandığınızdan da yakın. Mercedes-Benz, Italyan markaları ve bir daha çoğu hakkında bilgilenmek için bu baharı Stuttgart, Milan ve Turin’deki kurslarda geçirebilirsiniz.

3. “Yoğun okul temposundan tükendiniz mi? Yalnız değilsiniz, fosil yakıtlar da tükeniyor…”

conceptual design on blackboard battery energy loading

Fosil yakıtlar ve yeşil enerji hakkında söz sahibi olmak için Delft, Paris ya da Zagreb’deki bahar kursları sizi bekliyor.

4. “Efsane bir uygulama yazıp milyoner oluyorlar be!”

yazilim-slider-3

Siz neden olmayasınız? Yazılım ve bilişim teknolojileri hakkında bilgi edinip harikalar yaratmak sizin elinizde, hem de öğrenmek bu bahar çok kolay! Eğer bu işin ucundan tutmak istiyorsanız Ekaterinburg, Grenoble, Mostar ve Selanik’teki kursları kaçırmayın.

5. “Bence 50 yıl sonra robotlar dünyayı ele geçirecek…”

RobotQuant1

Onlar sizi ele geçirmeden siz onları ele geçirin! Robotlar ve çok daha fazlası için bizce Moskova’daki kursa bir göz atın!

6. “Yemek yemek için mi yaşıyorsunuz, yoksa yaşamak için mi yiyorsunuz?”

a-worker-makes-stuffed-steamed-buns-at-a-food-factory-in-yangzhou-jiangsu-province

Eğer cevabınız hiçbiri, yapmak için yaşıyorum diyorsanız yemek endüstrisi ve gıda mühendisliği hakkındaki gerçekleşen Kiev’deki kurs size göre.

7. “Doğadan ilham almak için: Biyomimikri”

tasarimakademi-biomimicry-4

Biyomimikri (diğer adıyla biyomimetik) doğanın modellerini inceleyerek onları taklit etme imkanı yaratıp insan sorunlarını çözmeyi amaçlayan bir bilim dalı. Doğayı taklit ederek geleceği şekillendirmek için Lyon’daki biyomimetik hakkındaki kursumuza bekliyoruz.
İşte aradığınız fırsat tahmin ettiğinizden daha ucuz, daha eğlenceli ve daha harika bir şekilde BEST Spring Courses’da! Acele edin, son başvuru tarihi 27 Kasım Pazar! Ayrıntılı bilgi ve başvurular için: best.eu.org/courses

 

LEAVE A COMMENT